0

Bosch to niemiecka firma, od lat wysoko ceniona wśród klientów – przede wszystkim tych, związanych z motoryzacją. Innowacyjna firma na swoim koncie kilka odkryć, które na trwałe zapisały się w świecie motoryzacji – m.in. akumulator czy układ zapłonowy. Do dzisiaj Akumulatory Bosch Koszalin to jedne z najlepszych modeli na rynku, bardzo chętnie wybierane również przez polskich konsumentów. 

Akumulator Bosch Koszalin – dlaczego tak ceniony?

Co sprawia, że produkty niemieckiej marki są tak wysoko klasyfikowane przez kierowców, jak również ekspertów? Właściciele pojazdów od lat z uznaniem wyrażają się o legendarnej wręcz żywotności, wysokiej sprawności i wszechstronnemu zastosowaniu. Od strony technicznej baterie firmy Bosch również prezentują się bardzo atrakcyjnie – mają duże moce rozruchowe, oferują sporą pojemność i niegroźne im są skrajne temperatury. To ostatnie sprawia, że akumulatory Bosch Koszalin świetnie sprawdzają się w naszym klimacie, zapewniając pewny start w każdych warunkach – również w trakcie największych mrozów, gdy potrzeba znacznie większej energii do rozruchu silnika (gęstnieją płyny, spada wydajność samego akumulatora, a paliwo pogarsza swoją efektywność). Długoletnia żywotność, z której słyną wszystkie produkty marki pozwala na znaczne oszczędności – raz kupiony akumulator, mimo iż może być nieznacznie droższy będzie zasilał samochód nawet dwukrotnie dłużej, niż konkurencyjne konstrukcje – jest to możliwe dzięki stawianiu na najwyższej jakości materiały, połączone z wysokiej jakości precyzyjną obróbką, doświadczeniem zdobytym przez ponad 100 lat w branży i najwyższą, niemiecką precyzją. 

Eksperci podkreślają, że każdy akumulator Bosch Koszalin cechuje się niskim poziomem samorozładowania, zawdzięczanym wykonaniu ze specjalnego stopu. Taka konstrukcja pozwala akumulatorom znosić nawet bardzo duży prąd ładowania, bez szkody dla jego żywotności. Co istotne, akumulatory Bosch nie tracą swoich parametrów nawet podczas bardzo niskich temperatur, gdy inne konstrukcje zazwyczaj zawodzą. 

Bosch Koszalin

Bosch oferuje nie tylko akumulatory o legendarnej trwałości, ale również dopasowane do twoich potrzeb, dlatego w gamie tego producenta znajdziesz kilka różnych modeli. To niektóre najbardziej popularne.

  1. S3 – to połączenie legendarnej jakości, z której słyną akumulatory tej marki z atrakcyjną cenowo ofertą. Choć to podstawowa seria, nie można odmówić jej wszechstronności i funkcjonalności. 
  2. S4 – dodatkowo wzmocniony wariant, któremu niegroźna niesprzyjająca pogoda. Seria Silver to również zwiększona trwałość elementów składowych, co pozwala wydłużyć nawet o kilka lat ich trwałość. 
  3. S5 – zaprojektowana specjalnie dla Diesli seria S5 bezproblemowo zasili każdego obywatela „miejskiej dżungli”. 
  4. EFB – to linia zmodyfikowana na potrzeby ekologicznych silników, wyposażonych w systemy Start & Stop. Nie straszne im ciągłe rozruchy i ponowne doładowywania ogniw. 
  5. AGM – to rozwinięcie serii EFB, przeznaczone również dla samochodów z odzyskiwaniem energii podczas hamowania. Może więc być ciągle doładowywany, bez spadków wydajności, czy szkody dla ich trwałości. 

Akumulator Bosch – gdzie go kupić?

Najłatwiej zapoznać się z pełną gamą producenta w internecie. Lokalni sprzedawcy często nie dysponują pełną ofertą i mogą namawiać nas do wyboru modeli, które akurat mają na stanie, nie bacząc na nasze potrzeby i nierzadko po zawyżonej cenie. Internet daje nam możliwości doboru odpowiedniego modelu, a dopiero później sfinalizowania transakcji. 

4,9/5 - (14 votes)

Zobacz także