0

Akumulatory Jenox Koszalin to wysokiej jakości rozwiązania, które zapewniają niemal wszystkim pojazdom dodatkową moc rozruchową. Producent ten od lat jest liderem w branży, a jego produkty doceniane są praktycznie na całym świecie. To co wyróżnia tę markę na tle konkurencji to umiejętność tworzenia części, które charakteryzują się niskim zużyciem wody i elektrolitu. Produkty sygnowane logotypem firmy Jenox to połączenie nowoczesnych technologii i wieloletniej tradycji. Marka cały swój asortyment tworzy w oparciu o najwyższej jakości komponenty oraz wiedzę wykwalifikowanej kadry inżynierów i wysokiej klasy specjalistów.

Akumulatory Jenox Koszalin – szeroka oferta produktowa

Każdy akumulator Jenox cechuje się wysokimi parametrami, bezawaryjnością, niezawodnością oraz długim okresem żywotności. Korzystanie z wyrobów marki jest w pełni bezpieczne. Firma stale się rozwija, a swoje produkty na bieżąco udoskonala, uwzględniając zmieniające się trendy oraz oczekiwania kupujących. 

Obecnie na rynku dostępnych jest kilka serii produktowych tej konkretnej marki. Każda z nich wyróżnia się wysoką jakością, precyzją wykonania oraz niebywałą trwałością. Seria Gold to w pełni bezobsługowe akumulatory Jenox. Skorzystanie z tego rozwiązania sprawi, że uruchamianie silnika właściwie w każdym samochodzie, niezależnie od jego marki czy modelu, będzie dużo łatwiejsze niż dotychczas, nawet w trakcie trwania srogiej zimy. Kolejna seria, o nazwie Classic, świetnie sprawdzi się w przypadku pojazdów o standardowym wyposażeniu. W nowoczesnych pojazdach, nieco bardziej luksusowych, które w swoim działaniu wykorzystują zaawansowane technologie, a tym samym dużą ilość odbiorników prądu, sprawdzą się akumulatory z serii EFB.

Koszalin – pełna oferta akumulatorów Jenox

Rozwiązanie to jest również dedykowane w przypadku pojazdów wykorzystujących innowacyjny system Start&Stop. Z kolei w przypadku samochodów o dużej mocy rozruchowej specjaliści rekomendują wybór produktów z serii Heavy Duty. Jest to kategoria produktowa, która idealnie odnajdzie się w pojazdach pracujących w trudnych warunkach atmosferycznych. Kolejna seria, która polecana jest głównie osobom poszukującym rozwiązań do sprzętu rekreacyjnego, to seria o nazwie Hobby.  z tej kategorii sprawdzi się w przypadku jachtów, motorówek, łodzi i tego typu pojazdów oraz urządzeń. Marka posiada również ofertę produktów nieco bardziej specjalistycznych. Seria SRP sprawdzi się więc w przypadku transportu miejskiego i międzynarodowego, czyli na przykład w autobusach, a z kolei seria SVR idealnie odnajdzie się w przypadku pojazdów ciężarowych oraz specjalistycznych maszyn rolniczych i budowlanych. 

Jak wybrać odpowiedni akumulator?

Wybór odpowiedniego akumulatora ma ogromne znaczenie. Nieodpowiednio dobrany produkt może negatywnie wpłynąć na jakość funkcjonowania pojazdu oraz na żywotność danej części. Decyzję odnośnie wyboru należy podjąć więc w pełni świadomie, najlepiej w oparciu o konsultację ze specjalistą w tej materii. Wyboru należy dokonać na podstawie posiadanego rodzaju pojazdu. Wówczas należy wziąć pod uwagę wszelkiego rodzaju parametry każdego produktu oraz zwrócić szczególną uwagę na jego zalety i funkcjonalność. Zróżnicowana oferta pozwoli dobrać produkt idealnie wpisujący się w oczekiwania kupującego, a różnorodna oferta cenowa pozwoli znaleźć rozwiązanie na miarę możliwości finansowych każdego zainteresowanego. Wszystkie produkty marki objęte są kilkuletnią gwarancją. Kupując jednak ten konkretny wyrób można być spokojnym, że produkt ten z całą pewnością posłuży przez kilka sezonów. 

4,2/5 - (17 votes)

Zobacz także