0

Akumulatory Trojan Koszalin to produkty wysokiej jakości, rozpoznawalne na całym świecie. Charakterystycznym elementem tych wyrobów jest kolor obudowy, który firma zastrzegła sobie w 1993 roku. Jest to więc jedyna marka, która może identyfikować się z dokładnie taką barwą. Firma posiada bogatą ofertę produktową, a dystrybucja poszczególnych części realizowana jest niemal w każdym zakątku świata. Wszystkie produkty sygnowane logo marki Trojan są w pełni odporne na głębokie rozładownia. Można wykorzystywać je we wszelkiego rodzaju maszynach i pojazdach. 

Akumulatory Trojan Koszalin – wieloletnia tradycja i stały rozwój 

Każdy akumulator Trojan należy do grupy akumulatorów głębokiego rozładowania. Początki działalności firmy w tej materii sięgają roku 1925. Marka szybko zdobyła uznanie nie tylko wśród kupujących, ale także wśród ekspertów specjalizujących się w tej branży. Oferta marki skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, czyli wszystkich właścicieli warsztatów samochodowych, dystrybutorów itp. Firma zdobyła największy rozgłos za sprawą opracowania elektrycznego pojazdu dla golfistów. Sytuacja ta miała miejsce w latach sześćdziesiątych. 

Trojan Koszalin

Baterie Trojan tworzone są przy użyciu najwyższej jakości komponentów, przy współpracy z wysokiej klasy specjalistami oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że marka tworzy produkty wyłącznie najwyższej jakości, które sprawdzają się na przykład w maszynach czyszczących, pojazdach elektrycznych, podnośnikach koszowych itp. Marka, mimo swojej stabilnej pozycji na rynku, wciąż się rozwija i wprowadza kolejne unowocześnienia, które trafiają w gusta i oczekiwania zainteresowanych. W 1992 roku powołano nawet specjalne centrum badawcze, które tworzy zespół wykwalifikowanych inżynierów i ekspertów. Ich zadaniem jest opracowywanie kolejnych nowoczesnych rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na funkcjonowanie nowo powstałych produktów. Jednym z innowacyjnych rozwiązań było na przykład wprowadzenie do produkcji bardzo wydajnego separatora, który gwarantuje niezwykle długi okres żywotności. 

Akumulator Trojan Koszalin – bogata i różnorodna oferta 

Marka Troja posiada w swojej ofercie wiele różnorodnych produktów, które stale podlegają udoskonalaniu. Liczne serie produktowe, tworzone z myślą o różnych oczekiwaniach, trafiają w indywidualne preferencje niemal każdego. Nie sposób przejść również obok faktu, iż firma przykłada ogromną wagę do tego, aby oferować produkty z różnych półek cenowych. Dzięki temu każdy może nabyć produkt, który wpisze się w jego ustalony z góry budżet. Akumulatory tej marki idealnie sprawdzają się zarówno w przypadku pojazdów o standardowym, jak i bogatym wyposażeniu. Jedną z najbardziej docenianych serii produktowych tej firmy są akumulatory z kategorii Plus Series, które są akumulatorami głębokiego rozładowania. Inna seria, która również cieszy się ogromną popularnością to produkty OverDriveAGM, które dedykowane są samochodom ciężarowym. Kategorie oferowanych produktów nie mają jednak większego znaczenia. Wszystkie akumulatory, które wychodzą bowiem spod ręki marki Trojan, cechują się niezawodnością, bezawaryjnością i najwyższą jakością. Akumulatory te poprawiają jakość pracy pojazdów i maszyn, w których zostają one wykorzystane. Wszystko to potwierdzają liczne opinie dostępne na wszelkiego rodzaju forach internetowych, jakie pochodzą od zadowolonych kupujących oraz przedstawicieli renomowanych warsztatów samochodowych. 

4,7/5 - (16 votes)

Zobacz także