0

Akumulatory Yuasa Koszalin – Japoński producent od lat zapewnia klientom pod każdą szerokością geograficzną nowoczesne akumulatory ołowiano-kwasowe. Siła marki polega na nieustannym inwestowaniu w rozwój. W efekcie w laboratoriach badawczych Yuasa regularnie rodzą się nowe pomysły dotyczące tego, jak ulepszyć dotychczasowe urządzenia.

Akumulatory Yuasa Koszalin – modele, które powinien poznać każdy

Produkty od tej japońskiej marki wyróżniają się wysoką uniwersalnością. Można używać ich zarówno w pojazdach osobowych, kamperach, jak też w łodziach i innych maszynach. Użytkownikom dają pewność i komfort psychiczny, bowiem akumulator Yuasa zapewnia wysoką moc rozruchową, niezależnie od warunków zewnętrznych. Akumulatory starszych generacji często nie radziły sobie z nierównym terenem, z różnicami temperatur czy z wysokim poziomem wilgotności. Nowoczesne technologie zastosowane w japońskim produkcie wyeliminowały wszystkie te problemy. W efekcie użytkownicy mają do czynienia z produktem kompletnym, niezawodnym i utrzymujących wysokie, stabilne parametry.

Yuasa Batteries – Koszalin 

Każdy akumulator od tego producenta przeszedł wyczerpujące teksty, potwierdzające jakość i bezpieczeństwo urządzenia. Podczas tego procesu zadbano o to, aby maksymalnie wydłużyć żywotność akumulatorów. Nierzadko jest ona nawet dwa razy dłuższa niż żywotność standardowych, mniej nowoczesnych odpowiedników. Niedoświadczeni użytkownicy często obawiają się, że zakupiony akumulator będzie wymagał ich ingerencji w razie awarii. Inwestując w baterie od firmy Yuasa nie muszą się Państwo o to martwić. Solidna obudowa i wytrzymała rama sprawiają, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe i nie sprawia problemów podczas działania.

Jaki akumulator Yuasa sprawdzi się najlepiej w Państwa pojeździe?

Aby odpowiedzieć na wyżej postawione pytanie, warto dowiedzieć się nieco więcej o dostępnych modelach. Yuasa to nie tylko jakość potwierdzona opinią wielu użytkowników; to również szeroki wybór. Marka proponuje aktualnie swoim fanom trzy modele:

  • Yuasa AGM YBX 9000 – rozwiązanie, z którym warto się zapoznać, jeśli dysponują Państwo pojazdem z bogatym wyposażeniem. Ten zaawansowany technologicznie model posiada wzmocnioną osłonę, gwarantującą jeszcze większą ochronę przed ewentualnymi wyciekami.
  • Yuasa SMF YBX 3000 – akumulator, doskonale sprawdzający się klasycznych pojazdach. Doskonale wesprze funkcjonowanie standardowego wyposażenia.
  • Yuasa EFB YBX 7000 – ten wariant to łakomy kąsek dla wszystkich fanów akumulatorów o przedłużonej żywotności. W parze z nią taki zakup przynosi również świetną szybkość odbioru ładunku oraz możliwość wykorzystania akumulatora w pojazdach, wyposażonych w nowoczesną technologię Star-Stop.

Zapraszamy do zakupu optymalnego modelu w naszym sklepie w Koszalinie

Akumulator to ważny element prawie każdej maszyny, dlatego, zanim podejmą Państwo ostateczną decyzję o zakupie, zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą akustrefa.pl. Oprócz baterii Yuasa oferujemy cały szereg innych rozwiązań. Aby nie pogubić się w szeregu różnorodnych i obcobrzmiących technologii, proponujemy Państwu profesjonalne doradztwo. Nasz zespół jest doskonale przygotowany do odpowiedzi na każde pytanie związane z działaniem akumulatorów. Zapraszamy do kontaktu z nami albo za pośrednictwem strony internetowej, albo w stacjonarnej siedzibie firmy w Koszaline. Weźmiemy pod uwagę takie czynniki, jak preferowane przez Państwa parametry, pożądane funkcje akumulatora oraz to, gdzie dokładnie to urządzenie ma zostać zamontowane. W ten sposób będziemy w stanie zaproponować najlepsze produkty, które idealnie sprawdzą się w Państwa przypadku.

4,9/5 - (11 votes)

Zobacz także